Najnovšie recenzie zo sekcie Software

Avid iLok 3 USB-C

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 22. júna 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Verzia 3 pridala odolnejšie konštrukciu výrobku a zvýšila sa kapacita uloženého obsahu

iLok slúži v podstate ako hardwarový licenčný kľúč na uloženie autorizovaných licencii softwaru,ktorý takúto autorizáciu umožňuje ….muziker je jeden z mála obchodov, kde sa tento produkt dá objednať a zakúpiť u nás,tak som jednoducho neváhal …verzia 3 priniesla niekoľko vylepšení oproti predošlým verziám-celokovová konštrukcia ,rozhranie USB-C s možnosťou pripojenia cez adaptér do USB-A,väčšia elektrická odolnosť , možnosť uložiť niekoľko tisíc aktivovaných licencií oproti max 100 v predošlých verziách a možnosť použitia iLoku v aktívnych USB huboch,kompatibilita so staršími verziami je zaručená výrobcom a je možné pomocou iLok license manager softwaru preniesť licencie zo starého typu iLoku na najnovší /vyžaduje sa iLok license manager ver.4.15 a vyšší /

• Jednoducha instalacia, slape ako hodinky :-)

• oficiálny licencovaný softvér, bezproblémová inštalácia
  • všetky funkcie odomknuté
  • overené a aktivované Microsoftom

Microsoft Office 2021 beží ako má, inštalácia a aktivácia a potvrdenie licencie cez Microsoft konto od Microsoftu prebehla v poriadku, samotný softvér mi bol na e-mail doručený asi do 10 sekúnd, z tej rýchlosti som bol veľmi milo prekvapený. Všetky funkcie sú odomknuté, softvér je oficiálny, bez vírusov a pod., doživotná licencia, jednoducho súper produkt za rozumné peniaze.
Odporúčam.

AVG Ultimate - 1 lic. 36 mes.

AVG Ultimate - 1 lic. 36 mes.

Overený zákazník servis-repas.sk Bohuš

Pridané: 19. júna 2023

Zakúpený v servis-repas.sk

• antivírusový softvér s množstvom funkcií, menič VPN, menič stopy + čistenie registrov a pod.
  • celkom dobre (z môjho neodborného IT pohľadu) chráni PC po všetkých stránkach, určite sú niektoré alternatívne softvéry na trhu s vyšším výkonom a funkciami, ale aj ich cena je o dosť vyššia ...
  • "Nevýhoda" samotného softvéru je, že pokiaľ inštalujete nejaký iný predaktivovaný softvér stiahnutý z internetu z rôznych web stránok, tak automatický blokuje alebo maže podozrivé súbory, blokuje weby, takže sa k danému softvéru bez vypnutia AVG nedostanete, ale to asi každý antivírus sa tak správa, neviem posúdiť....
  • samotný balík tohto SW je základný, pokiaľ chcete doinštalovať napr. Automatické obnovy ovládačov, webový bezpečný prehliadač a pod., musíte si dokúpiť licencie u výrobcu.
  • Nedá sa nainštalovať AVAST cleaner (optimalizácia a čistenie), nakoľko AVG ho berie ako keby ďalší antivírusový program a ponúka možnosť odinštalovať vlastný AVG Tune (čistič), ostatné rôzne programy na optimalizáciu a čistenie akceptuje bez problémov

V celku s AVG antivírusom som spokojný, mám starší NT a celkom rýchlejšie začal pracovať po kontrole a čistení registrov programu. Samotný softvér určite nepostačuje, je potreba doinštalovať ďalšie programy na optimalizáciu a čistenie registrov.

ESET Mobile Security Android 1 lic. 12 mes.

ESET Mobile Security Android 1 lic. 12 mes.

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 18. júna 2023

(naposledy upravené 18. júna 2023)

Zakúpený v planeo.sk

Overená klasika.

Microsoft Windows 11 Home SK 64Bit OEM licencia, DVD, KW9-00654, druhotná licence

Overený zákazník VR Soft Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2023

Zakúpený v VR Soft

Microsoft Office Professional Plus 2019, elektronická licencia SK, 79P-05729, druhotná licencia

Overený zákazník VR Soft Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2023

(naposledy upravené 16. júna 2023)

Zakúpený v VR Soft

ESET Family Security Pack 4 lic. 12 mes.

ESET Family Security Pack 4 lic. 12 mes.

Overený zákazník AXDATA Overený zákazník

Pridané: 15. júna 2023

Zakúpený v AXDATA

• ok
ESET Smart Security Premium 4 lic. 24 mes.

ESET Smart Security Premium 4 lic. 24 mes.

Overený zákazník hacom.sk Mišo

Pridané: 12. júna 2023

(naposledy upravené 12. júna 2023)

Zakúpený v hacom.sk

Spnil očakávania

Avast SecureLine VPN – 10 lic. 12 mes.

Avast SecureLine VPN – 10 lic. 12 mes.

Overený zákazník servis-repas.sk Janči66

Pridané: 9. júna 2023

Splňa účel. Spokojnosť.

• Nemusím platiť každý rok 70€ ako pri MS OFFICE 365

Za 22€ som dostal legálny plnohodnotný MS OFFICE, ktorý je viazaný len na môj Microsoft účet, takže pri kúpe nového zariadenia nemusím nič riešiť. Nemám síce okamžite najnovšiu verziu, ako pri MS OFFICE 365, ale je to verzia professional z r. 2021, takže na domáce použitie to viac než postačuje.

Microsoft Office 2019 Home and Students (PC), 79G-05018, druhotná licencia

• Okamžité doručenie
  • Jasný a zrozumiteľný návod
  • Funkčnosť

Cena

Jednoduchá inštalácia, funguje ako ma.

• Bez problémov.
Avast Hide My Ass! Pro VPN – 12 mes.

Avast Hide My Ass! Pro VPN – 12 mes.

Overený zákazník servis-repas.sk janči66

Pridané: 2. júna 2023

Nevhodné.

Symantec NORTON 360 STANDARD 10GB + VPN 1 lic. 1 lic. 12 mes.

Symantec NORTON 360 STANDARD 10GB + VPN 1 lic. 1 lic. 12 mes.

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Overený zákazník

Pridané: 1. júna 2023

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

• spokojnosť

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25